امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

دارالترجمه

دارالترجمه رسمی واژه

ترجمه به تمامی زبان های دنیا

 
دارالترجمه رسمی اوکراینی

 

بازدید کننده ی گرامی دارالترجمه رسمی واژه بدینوسیله به اطلاع  شما می رساند که به دلیل نداشتن مترجم رسمی اوکراینی در ایران ترجمه ی رسمی از فارسی به اوکراینی در هیچ یک از دارالترجمه های رسمی ایران انجام نمی شود. و اگر ترجمه ای تحت عنوان ترجمه ی رسمی اوکراینی با تائیدات قوه قضاییه و وزارت خارجه به شما ارائه شود، قطعا زبان اوکراینی نبوده و روسی می باشد. اما اگر مدرک و یا سند شما اوکراینی بوده و قصد ترجمه  ی رسمی آن به فارسی را دارید، دارالترجمه رسمی واژه این خدمات را ارائه می دهد. این ترجمه (ترجمه از اوکراینی به فارسی) رسمی بوده و قابلیت تائید توسط وزارت امور خارجه و دادگستری را دارد. 

لازم به ذکر است که به دلیل ذکر شده در بالا سفارت اوکراین در تهران ترجمه به زبان روسی را از متقاضیان می پذیرد و پیشنهاد دارالترجمه رسمی واژه به شما این است که مدارک خود را به زبان روسی ترجمه نمائید.

در صورت نياز اخذ تائيديه كليه سفارت ها نيز در اين دارالترجمه انجام مي شود.

خدمات ترجمه رسمي و غير رسمي به زبان هاي ديگري كه در اين دارالترجمه ارائه مي شود:

دارالترجمه انگليسي، دارالترجمه اسپانيايي، دارالترجمه عربي، دارالترجمه فرانسه، دارالترجمه پرتغالي، دارالترجمه آلماني، داارلترجمه ايتاليايي، دارالترجمه تركي استانبولي، دارالترجمه تركي آذري، داالترجمه سوئدي، دارالترجمه كره اي، دارالترجمه چيني، دارالترجمه ارمني، دارالترجمه روسي، دارالترجمه ژاپني، دارالترجمه بلغاري، ، دارالترجمه اردو، دارالترجمه كردي، دارالترجمه بلوچي

 
 
تماس با ما دارالترجمه های رسمی روش های ارسال فایل به دارالترجمه
تلفن: 88423025     88441848
فاکس: 88441848
 
ایمیل: vazheht@yahoo.com
        vazheht@gmail.com
 
آدرس: خیابان مطهری- بعداز ترکمنستان- روبروی پارک شهید آوینی- ساختمان سجاد (پلاک 15)- طبقه دوم- واحد 4.
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد سمانه سمناني جعفرآبادي محفوظ می باشد .