امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

دارالترجمه

دارالترجمه رسمی واژه

ترجمه به تمامی زبان های دنیا

 
قبول ترجمه از شهرستان ها

 

ترجمه رسمی اسناد:

در این خصوص متقاضیان از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس می گیرند تا ما اطلاعات کاملی را به ایشان ارائه کنیم؛ مسئله این است که برای تائید، اصل سند مورد نیاز است و برای تائید بعضی اسناد نیاز به ارائه سند دیگری به وزارت دادگستری و خارجه است و شما با داشتن اطلاعات کافی همه اسناد لازم را برای ما ارسال می کنید. بعد از تماس تلفنی یا اینترنتی مدارک را به آدرس ما پست می کنید. دارالترجمه پس از دریافت مدرک قبض صادر کرده و تصویر آن را به ایمیل شما ارساال می کند. دارالترجمه اسناد را ترجمه و برای تائید به وزارت دادگستری و خارجه ارسال می کند بعد از اتمام کار اسناد مربوطه به همراه ترجمه ی آن ها از طریق پست به آدرس شما ارسال می گردد. به خاطر داشته باشید که همیشه همراه اسناد خود یک کپی از پاسپورت خود ارسال کنید تا اسامی در اسناد مطابق با پاسپورت باشند.

به هنگام ارسال مدارک مبلغی بعنوان بیعانه به حساب دارالترجمه واریز می شود و بعد از اتمام کار به روش واریز به حساب بانکی تسویه حساب می شود.

مدارک غیر رسمی:

اسناد را از طریق ایمیل ارسال می کنید بعد از دریافت، دارالترجمه قبض صادر و تصویر آن را به آدرس ایمیل شما ارسال می کنید بعد از اتمام، ترجمه از طریق ایمیل ارسال می گردد و تسویه حساب هم مثل مورد بالا خواهد بود.

 
 
دارالترجمه، دارالترجمه رسمی، دارالترجمه رسمی انگلیسی،قبول ترجمه از شهرستان ها،قبول ترجمه از خارج از کشور
تماس با ما دارالترجمه های رسمی روش های ارسال فایل به دارالترجمه
تلفن: 88423025     88441848
فاکس: 88441848
 
ایمیل: vazheht@yahoo.com
        vazheht@gmail.com
 
آدرس: خیابان مطهری- بعداز ترکمنستان- روبروی پارک شهید آوینی- ساختمان سجاد (پلاک 15)- طبقه دوم- واحد 4.
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد سمانه سمناني جعفرآبادي محفوظ می باشد .